CONTACT MISE EN PLACE

Contact opnemen| Waar kunnen wij je bij helpen?

Heb jij een brandende vraag of opmerking voor een van onze vestigingen? Vul gerust het formulier hiernaast in en laat je vraag en/of opmerking achter. De desbetreffende vestiging zal vervolgens binnen 24uur contact met u opnemen.

Wil je zelf direct contact opnemen met een van onze vestigingen? Scroll dan naar beneden en zie de gegevens per vestiging.

VUL HET FORMULIER IN

 


Ik ga akkoord met de privacy statement van Mise en Place

ONZE VESTIGINGEN

Antwerpen contact

Antwerpen

Stadswaag 8, 2000 Antwerpen
+32 3 658 42 00
antwerpen@miseenplace.eu

Brugge contact

Brugge

Sint-Obrechtsstraat 15, Brugge
T. +32 50 58 02 90
brugge@miseenplace.eu

Brussel contact

Brussel

Bergstraat 41, 1000 Brussel
T. +32 2 514 15 00
brussels@miseenplace.eu

Gent contact

Gent

Kon. Elisabethlaan 49, 9000 Gent
T. +32 9 231 41 10
gent@miseenplace.eu

Hasselt contact

Hasselt

Jeneverplein 1, 3500 Hasselt
T. +32 11 28 40 99
hasselt@miseenplace.eu

Kortrijk contact

Kortrijk

Doorniksestraat 61 Bus 001, 8500 Kortrijk
T. +32 56 25 41 04
kortrijk@miseenplace.eu

Leuven contact

Leuven

Parijsstraat 76, 3000 Leuven
T. +32 16 58 42 00
leuven@miseenplace.eu

Liege contact

Liège

Boulevard de la Sauvenière 17, 4000 Liège
T. +32 4 222 42 00
liege@miseenplace.eu

Mechelen

Geitestraat 32, 2800 Mechelen
T.  +32 15 48 04 73
mechelen@miseenplace.eu

Namur

Rue Godefroid 20, 5000 Namur
T. +32 81 82 10 20
namur@miseenplace.eu