CONTACT MISE EN PLACE

Contact opnemen| Waar kunnen wij je bij helpen?

Heb jij een brandende vraag of opmerking voor een van onze vestigingen? Vul gerust het formulier hiernaast in en laat je vraag en/of opmerking achter. De desbetreffende vestiging zal vervolgens binnen 24uur contact met u opnemen.

Wil je zelf direct contact opnemen met een van onze vestigingen? Scroll dan naar beneden en zie de gegevens per vestiging.

VUL HET FORMULIER IN

     


    Ik ga akkoord met de privacy statement van Mise en Place

    ONZE VESTIGINGEN

    Antwerpen contact

    Antwerpen

    Stadswaag 8, 2000 Antwerpen
    +32 3 658 42 00
    antwerpen@miseenplace.be

    Brugge contact

    Brugge

    Sint-Obrechtsstraat 15, Brugge
    T. +32 50 58 02 90
    brugge@miseenplace.be

    Brussel contact

    Brussel

    T. +32 2 514 15 00
    brussels@miseenplace.be

    Gent contact

    Gent

    Kon. Elisabethlaan 49, 9000 Gent
    T. +32 9 231 41 10
    gent@miseenplace.be

    Hasselt contact

    Hasselt

    Fitlink Campuslaan 1/Z, 3590 Diepenbeek
    T. +32 11 28 40 99
    hasselt@miseenplace.be

    Kortrijk contact

    Kortrijk

    Doorniksestraat 61 Bus 001, 8500 Kortrijk
    T. +32 56 25 41 04
    kortrijk@miseenplace.be

    Leuven contact

    Leuven

    Parijsstraat 76, 3000 Leuven
    T. +32 16 58 42 00
    leuven@miseenplace.be

    Liege contact

    Liège

    T. +32 4 222 42 00
    liege@miseenplace.be

    Mechelen

    Geitestraat 32, 2800 Mechelen
    T.  +32 15 48 04 73
    mechelen@miseenplace.be

    Namur

    T. +32 81 82 10 20
    namur@miseenplace.be